„Větvička po větvičce dává dohromady velkolepé abstraktní dílo přírody.“
Pozoruji vývoj mrazivé kompozice v zimním období. Snažím se zachytit půvab jalovce v ranních hodinách.
Větvička po větvičce dává dohromady velkolepé abstraktní dílo přírody.
Ranní čas mě velmi příjemně překvapil. Vždycky se najde idea, nápad, který jest chytrým mobilem zrealizován, a tak jsem šťastný, že vzniká umění zimního charakteru.
Jsem rád, že každé roční období dovede hrát svá divadelní představení.
Genius loci je totiž obdařen pohodou i tajemnem v tvůrčím duchu líbezném.
Vlastně by se dílo mělo nazývat digitální impresionismus gekona. Gekon na sluníčku, který jest z profilu zobrazen. V programu Malování 3D se dají napodobovat umělecké směry. To je důkazem, že impresionismus a další umělecké směry, též moderna a supermoderna, mohou žít vedle sebe, vzájemně se doplňovat. Vytvořil jsem na toto téma dva obrazy. Ten druhý už je dle [...]
Dneska bych se chtěl zamyslet nad službou vk.com. Někteří mi vyčítají, že šířím dobro i tam, ale v poslední době se mi stává, že se mi nedaří přihlásit, i když zadávám správné přihlašovací údaje. Jsou však období, kdy se mi však podaří přihlásit a šířit dobro i do toho nenáviděného Ruska, též na Ukrajinu. Vlastně jsem chtěl šířit dobro též na [...]
„O náhodné kompozici, která se mi vyskytla na teráriu. Budu muset vyčistit horní část terária pro mého ještěřího kamaráda Agiho. Také bych chtěl chovat nejedovatého hada, ale v baťovském půldomku už není místo pro další chovy. Také další exotická zvířata obdivuji na sociálních sítích, kde také publikuji.“ Na teráriu se mi vyskytl pozůstatek [...]
Super! Len keby sa dalo trošku viac fotky... ...
Celá debata | RSS tejto debaty