Přes den horko, večer se možná schyluje k tropickému dešti. Ještě jsem stihl vyfotit kvetoucí kalu a denivky.
Kvetoucí Calla
Denivky též vytvářejí kompozici s vinnou révou, která se také rozrůstá. Budu ji muset trochu zkrátit, aby výhony nešly k plotu sousedů.
Kvetoucí denivky(Hemerocallis fulva)
Žlutá denivka zas kvete. Je umístěna v náruči exotických cibulovin a pokojovek. Je dusno, přesto večer krásně, navíc jsem sklidil pro Agiho trochu jahod na zítřejší kašičku, strašilkám listy růže a ostružiník maliník.
„Kéž by nastal mír, aby nedocházelo k vysávání a zadlužování státního rozpočtu a rozpočtů evropských států. Také je třeba provést tvrdý a zodpovědný audit státního rozpočtu našeho státu od roku 1989. Lidé musejí být solidární k vlastencům a nízkopříjmovým skupinám obyvatelstva. Chce to vzájemné porozumění a dohodnutý mír ve světě. Nesmí [...]
Vlastně by se dílo mělo nazývat digitální impresionismus gekona. Gekon na sluníčku, který jest z profilu zobrazen. V programu Malování 3D se dají napodobovat umělecké směry. To je důkazem, že impresionismus a další umělecké směry, též moderna a supermoderna, mohou žít vedle sebe, vzájemně se doplňovat. Vytvořil jsem na toto téma dva obrazy. Ten druhý už je dle [...]
Dneska bych se chtěl zamyslet nad službou vk.com. Někteří mi vyčítají, že šířím dobro i tam, ale v poslední době se mi stává, že se mi nedaří přihlásit, i když zadávám správné přihlašovací údaje. Jsou však období, kdy se mi však podaří přihlásit a šířit dobro i do toho nenáviděného Ruska, též na Ukrajinu. Vlastně jsem chtěl šířit dobro též na [...]
Celá debata | RSS tejto debaty