Můj sen o posvátném chrámu
11. augusta 2025 12:34,
Prečítané 885x,
vaclavkovalcik,
Nezaradené
„O mém nedávném snu, který se mi zdál. Týká se obrany biblického chrámu, poté ideálního pozemského života dle harmonického nebeského scénáře.“
Do školy nějaký čas nechodím, neboť jsem onemocněl. Přesto se mi zjevuje posvátný chrám z biblických dob, který musím se svými přáteli bránit před vetřelci.
V části chrámu je kancelář teologické fakulty, jako by situace předbíhala do mého studia další univerzity, zároveň se vracela do mého mládí ohledně rozhodování, jak dál, kam jít.
Nátlak vetřelců na posvátný chrám je tak silný, že už všichni musíme stát těsně u dveří, aby se nepřátelé nedostali dovnitř. Sil nám ubývá, vetřelci však proniknou do posvátných prostor. V tom se stane zázrak, že je chrám vcucne do jakéhosi uvěznění, z něhož není úniku.
My dobří pak slavíme a radujeme se, že už se vůbec nemusíme svých nepřátel bát. Procházíme novou společností, jež žije a prosperuje spravedlivě. Lidem se žije mnohem lépe v Božím království na planetě Zemi.
Václav Kovalčík, Zlín
26.06.2026
Ze života mého zahradního a pozorovacího, co se týče exotických květin v nočních hodinách. Též jsem zachytil sekáče na denivce, jak vede noční život.“ Včera večer jsem zalil zahrádku, též pokojové rostliny a exotické cibuloviny, které letním před fasádou baťovského půldomku. Potřebovaly vláhu, protože je zasáhla dnešní extrémní vedra. Pak jsem v noci [...]
25.06.2026
„Kéž by nastal mír, aby nedocházelo k vysávání a zadlužování státního rozpočtu a rozpočtů evropských států. Také je třeba provést tvrdý a zodpovědný audit státního rozpočtu našeho státu od roku 1989. Lidé musejí být solidární k vlastencům a nízkopříjmovým skupinám obyvatelstva. Chce to vzájemné porozumění a dohodnutý mír ve světě. Nesmí [...]
24.06.2026
Vlastně by se dílo mělo nazývat digitální impresionismus gekona. Gekon na sluníčku, který jest z profilu zobrazen. V programu Malování 3D se dají napodobovat umělecké směry. To je důkazem, že impresionismus a další umělecké směry, též moderna a supermoderna, mohou žít vedle sebe, vzájemně se doplňovat. Vytvořil jsem na toto téma dva obrazy. Ten druhý už je dle [...]
Cim dalej tak sa viac priblizujes k Jurajovi... ...
Pán Kovalčík, neopúšťajte nás do božského... ...
Celá debata | RSS tejto debaty