„Bylo by to však papírování, v některých zemích by nás ani nepustili. Tak jest Agi ve svém hřejivém a světelném teráriu, i když je Advent ponurý. Nechávám jej proběhnout a relaxovat u nás doma v interiéru. Když je léto, tak jej venčím u nás doma na zahrádce.“
Možná by se nám v tuto adventní zimu líbilo s Agim někde v exotické jižní zemi
Náš Agi dnes
Agi by ožil výrazně kdybych jej tam venčil tak jako jej venčívám v létě na zahrádce
Musel bych dávat na mého ještěřího kamaráda pozor aby jej nesnědl nějaký exoticky dravec
Agi je teď v teráriu hřejivém také jej nechávám v interiéru proběhnout těší se na kobylky též na kašičku s b komplexem vápníčkem a borůvkami
„Ze života mého putování v dešti, kdy jsem zhlédl ve městě další letničky, které byly předtím rychleny. Proto jsou už mnohem větší na svou dobu.“ Dnes na moje narozeniny pršelo v ten vláhy den. Vyfotil jsem kvetoucí netýkavky (Impatiens) cv., jiřinku zahradní (Dahlia pinnata), krásenku zpeřenou (Cosmos bipinnatus) ´Xanthos´, [...]
Dnes jsem namaloval v programu malování 3D portrét anolise. Anolise obdivuji na internetu. Dokonce jsem viděl videogif, jak se anolis ubránil smrtelně jedovatému hadovi křovinářovi ve středoamerické džungli. Je to vskutku statečný tvor, který dovede žít pohodovým životem, když se mu daří inteligentně odvrátit nebezpečí. Anolise jsem spatřil na Instagramu, též na [...]
„Fotografie ze včerejšího večerního poohlédnutí na zahrádku u nás doma.“ Včera večer jsem vyšel na zahrádku, abych se na chvíli odreagoval. Vyfotil jsem hvozdíky vousaté (Dianthus barbatus) poblíž plotu, kultivary pivoňky lékařské (Paeonia officinalis) cv., kakost dalmatský (Geranium dalmaticum), podezřeň královskou (Osmunda regalis) cv. Pak jsem [...]
Celá debata | RSS tejto debaty